Главная | Паркетні роботи | ЦІНИ НА ПАРКЕТНІ РОБОТИ | Ціни на тонування паркету

СТОИМОСТЬ РАБОТ

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, - ЦЕ ЛИШЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ, А РЕШТУ МИ ЗРОБИМО ЗА ВАС!

      

У НАШОМУ МАГАЗИНІ ВИ МОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ РЕШТУ КОЛЬОРІВ, А ЯКЩО НЕ ЗНАЙДЕТЕ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ КОЛІР - ЗАМОВИТИ ПІДБІР КОЛЬОРУ ЗА КАТАЛОГОМ RAL

НАЗВА ПАКЕТУ

ОПИС ПАКЕТУ

ОПИС

Ціна за 1 м кв. (грн) - всі роботи та матеріали

ТОНУВАННЯ "КЛАСИК"

Тонування паркету і 2-шарове покриття. До вартості входять усі роботи й матеріали: шліфування, шпаклювання, нанесення тонувальної сполуки, нанесення лаку NEOPUR «Kunstharzsiegel»

Домашні та комерційні приміщення з середнім навантаженням на стирання

400,00

ТОНУВАННЯ "ОПТИМА"

Тонування паркету і 2-шарове покриття. До вартості входять усі роботи й матеріали: шліфування, шпаклювання, нанесення тонувальної сполуки, нанесення лаку Chimiver Oil Wood Traffik

Максимальна зносостійкість (домашні та комерційні приміщення з високим навантаженням на стирання)

400,00

ТОНУВАННЯ "МАСЛО-ВІСК"

Тонування паркету. До вартості входять усі роботи й матеріали: високоякісне шліфування (обов'язкова умова для тонування дерева за допомогою масло-воску), шпаклювання, нанесення тонувальної сполуки, нанесення масло-воску NEOOIL «Holz-Hartwachsöl». Эффект "браширования".

Домашні та комерційні приміщення. Потребує періодичного догляду

450,00

Індивідуальний підбір кольору + пробне нанесення на паркеті замовника: 300 грн.
Тонування паркету докорінно відрізняється, наприклад, від фарбування стін. Тонувальна сполука по-різному вбирається у м'які та тверді волокна деревини, проявляючи текстуру дерева і створюючи унікальний малюнок. Одне й те саме тонування матиме різноманітні відтінки залежно від виду дерева, методу обробки, а також від виду розпилу, віку та місця виростання дерева.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ КОЛЬОРИ В ТОНУВАННІ ПАРКЕТУ ТА МАСИВНОЇ ДОШКИ:

У НАШОМУ МАГАЗИНІ ВИ МОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ РЕШТУ КОЛЬОРІВ, А ЯКЩО НЕ ЗНАЙДЕТЕ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ КОЛІР - ЗАМОВИТИ ПІДБІР КОЛЬОРУ ЗА КАТАЛОГОМ RAL

ТОНУВАННЯ СОСНОВОЇ ПІДЛОГИ В КОЛІР ГОРІХ.

ТОНУВАННЯ СОСНОВОЇ ПІДЛОГИ В КОЛІР ТОСКАНА.

ТОНУВАННЯ СОСНОВОЇ ПІДЛОГИ В БІЛИЙ КОЛІР.

ТОНУВАННЯ СОСНОВОЇ ПІДЛОГИ В КОЛІР ТЕМНИЙ ГОРІХ

 

ПЕРЕВАГИ ТОНУВАННЯ ПАРКЕТУ З ЗАСТОСУВАННЯМ ПАРКЕТНОЇ ХІМІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ "NEOPUR/ NEOLUX"

 

ДУЖЕ ВИСОКА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ. Усі тонувальні сполуки та лаки розроблено з застосуванням останніх технологій німецької промисловості. Молекулярна структура всіх матеріалів є такою, що під час взаємодії з деревиною утворюється дуже міцна кристалічна ґратка з мінімальною довжиною зв'язку між молекулою тонувальної сполуки, лаку та дерева, що забезпечує довговічність тонованого лакового покриття та підвищену стійкість до зносу.

СТІЙКІСТЬ ДО ЗАБРУДНЕНЬ І УТВОРЕННЯ ПЛЯМ. Завдяки унікальній молекулярній структурі всіх матеріалів і щільності кристалічної ґратки, описаної вище, після висихання на поверхні паркету утворюється дуже міцна й гнучка плівка. Ця лакова плвка не розмивається водою, не піддається дії мийних засобів, є стійкою до появи плям (у тому числі плям від червоного вина, соку тощо).

АНТИАЛЕРГЕННІ ТА АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ. Всі матеріали відповідають німецьким стандартам якості (див. пункт 2 і 3), що, як відомо, вважаються найвищими у світі. Крім того, вони НЕ МАЮТЬ ЗАПАХУ! Завдяки особливій лаковій плівці, після нанесення лаку паркет захищений від впливу будь-яких грибків, бактерій і плісняви.

СТІЙКІСТЬ ДО УЛЬТРАФІОЛЕТУ. До складу лаків і масел входить спеціальний UV-фільтр, який захищає паркет від проникнення ультрафіолету, що міститься в сонячному світлі, який під час тривалого впливу на паркет призводить до його потьмяніння та "вигоряння". Лакова плівка з часом НЕ ЖОВТІЄ, а ТОНУВАННЯ НЕ ВИГОРЯЄ!

ПІДВИЩЕНА ЕЛАСТИЧНІСТЬ І ТЕКУЧІСТЬ. Лаки Неопур / Неолюкс мають підвищену еластичність і текучість, що дозволяє рівномірно розподіляти їх під час нанесення на поверхню паркету. Ці властивості лаку є дуже важливими для отримання цілковито рівного та рівномірного за зносостійкістю покриття.

 

ЯКІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ДОТРИМАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ - ОСЬ ОСНОВНІ ЗАСАДИ НАШОЇ РОБОТИ!

Для отримання більш повної інформації телефонуйте: (044) 361-38-38 або (068) 704-78-88