Главная | Паркетні роботи | ЦІНИ НА ПАРКЕТНІ РОБОТИ | Ціни на шліфування та циклювання паркету

ВАРТІСТЬ РОБІТ

ПРОФЕСІЙНО - НЕ ОЗНАЧАЄ ДОРОГО!

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, - ЦЕ ЛИШЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ, А РЕШТУ МИ ЗРОБИМО ЗА ВАС!

 

      

   

ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБИРАЄ ЯКІСТЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ, СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ " ФІКСОВАНИЙ КУРС!!!" ТІЛЬКИ до 1 березня 2021 р.  

Назва пакету

Опис пакету

ОПИС

Ціна за 1 м кв. (грн.)

ЛАКИ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ

Пакети розроблено на основі ПОЛІУРЕТАНОВИХ ЛАКІВ серій NEOLUX (Німеччина) та CHIMIVER (Італія) на ВОДНІЙ ОСНОВІ (БЕЗ ЗАПАХУ!)

ПЕРЕВАГА ВОДНИХ ЛАКІВ в екологічній чистоті (вони не мають запаху, не містять розчинників та ацетону) і швидкому висиханні (1,5-2 години) - увесь цикл робіт можна зробити за 1 день. На сьогодні це - найпопулярніший і найоптимальніший вибір. ЦІЛКОВИТО БЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ДІТЕЙ! НЕ ВИКЛИКАЮТЬ АЛЕРГІЇ!

 

ПАКЕТ "ЕКОНОМ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень Еколак "Професіонал 5" та Гель.

АНТИКРИЗОВА ПРОПОЗИЦІЯ!

 

 

Акцію закінчено

ПАКЕТ "КРИЗІ НІ!"

Шліфування та лакування. Наждачка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень NEOLUX Europa «GOLD» (Німеччина).

НАЙНИЖЧА ЦІНА ЗА ХОРОШОЇ ЯКОСТІ!

АКЦІЯ!

 

220,00

 

ПАКЕТ "СТАНДАРТ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень NEOLUX Europa «GOLD» (Німеччина).

НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ!

 

АКЦІЯ!

250,00

з 01.03.2022 - 280,00

ПАКЕТ "СТАНДАРТ 4 ШАРИ"

Шліфування (циклювання), шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка, лак і гелевий лак входять до вартості. Всі матеріали - виробництва Німеччини. Лак для домашніх приміщень NEOLUX Europa «GOLD» і Гель.

ДЛЯ БУДИНКУ ЧИ КВАРТИРИ!  ПІДВИЩЕНІ НАВАНТАЖЕННЯ!

 310,00

 

ПАКЕТ "ЕЛІТ 2-К"

Шлифовка, шпаклевание и лакировка. Наждачка, шпаклевка и лак входят в стоимость. Двухкомпонентный лак  повышенной износостойкости NEOLUX «Elite - 2K-Hydrolack».

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ !

АКЦИЯ!

300,00

с 01.03.2022 - 340,00

ПАКЕТ "ЕЛІТ 2-К" 4 ШАРИ

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Двокомпонентний лак підвищеної зносостійкості NEOLUX «Elite - 2K-Hydrolack» и Гель.

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ ! МІЦНІШЕ НЕ БУВАЄ!

370,00

ПАКЕТ "ПРЕМІУМ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Двокомпонентний лак підвищеної зносостійкості NEOLUX «Elite - 2K- Premium».

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ ! МІЦНІШЕ НЕ БУВАЄ!

350,00

ПАКЕТИ НА ОСНОВІ ЛАКІВ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ CHIMIVER (Італія)

ПАКЕТ "СТАНДАРТ ГЕЛЬ ІТАЛІЯ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень CHIMIVER "Ecostar" (Італія) і Гель.

ДЛЯ КВАРТИРИ!

 

 

ПАКЕТ "СТАНДАРТ ІТАЛІЯ "

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень CHIMIVER "Ecostar" (Італія).

СЕРЕДНІ НАВАНТАЖЕННЯ !

300,00

ПАКЕТ "СТАНДАРТ ІТАЛІЯ + ПЛОСКА"

Шліфування машиною барабанного типу + шліфування плоскошліфувальною машиною, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Лак для домашніх приміщень CHIMIVER "Ecostar " (Італія).

ДЛЯ НОВОЇ ПІДЛОГИ. НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ!

370,00

ПАКЕТ "ОПТИМА ІТАЛІЯ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Двокомпонентний лак підвищеної зносостійкості CHIMIVER "Ecostar 2K" (Італія) і Гель.

ВИСОКІ НАВАНТАЖЕННЯ!

 

 

ПАКЕТ "ЕЛІТ 2-К ІТАЛІЯ"

Шліфування, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Двокомпонентний лак підвищеної зносостійкості CHIMIVER "Ecostar 2K" (Італія).

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ !

350,00

 

ПАКЕТ "ЕЛІТ 2-К ІТАЛІЯ + ПЛОСКА"

Шліфування машиною барабанного типу + шліфування плоскошліфувальною машиною, шпаклювання та лакування. Наждачка, шпаклівка й лак входять до вартості. Двокомпонентний лак підвищеної зносостійкості CHIMIVER "Ecostar 2K" (Італія).

МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ ! МІЦНІШЕ І КРАЩЕ НЕ БУВАЄ !

420,00

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

Єврошліфування плоскошліфувальною машиною (включно з шліфматеріалами): +70 грн./м кв. Рекомендується для нових підлог і підлог у гарному стані.  

Додатковий шар лаку вартість додаткового шару уточнюйте в нашого менеджера.

Ремонт паркету (перекладання, зміцнення тощо) - вартість уточнюйте в нашого менеджера.

ЛАКИ НА СПИРТОВІЙ ОСНОВІ

ПАКЕТИ НА ОСНОВІ ПОЛІУРЕТАНОВИХ ЛАКІВ СЕРІЇ NEOPUR (Німеччина).

Лаки этой серии имеют минимальный запах т.к. производяться на основе деароматизированных растворителей, а именно этанола (другие названия: этиловый спирт, винный спирт, алкоголь).

НЕ СОДЕРЖАТ АЦЕТОН!

 

Название пакета

Описание пакета

ОПИСАНИЕ

Цена за 1 м кв. (грн) 

3 слоя

ПАКЕТ "КРИЗИСУ- НЕТ !"

Шлифовка, шпаклевание и лакировка. Наждачка, шпаклевка и лак входят в стоимость. Лак для домашних  помещений  пр-во Украина.

АНТИКРИЗИСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!

200,00

ПАКЕТ "КЛАССИК"

Шлифовка, шпаклевание и лакировка. Наждачка, шпаклевка и лак входят в стоимость. Лак для домашних и коммерческих помещений NEOPUR «Kunstharzsiegel».

ЛУЧШИЙ ВЫБОР ДЛЯ ПОЛА ИЗ СОСНЫ!

 

 

 

ПАКЕТ "ОПТИМА"

Шлифовка, шпаклевание и лакировка. Наждачка, шпаклевка и лак входят в стоимость. Лак высокой износостойкости CHIMIVER "Oil Wood Traffik" (Италия).

ВЫСОКИЕ НАГРУЗКИ!

360,00

ПАКЕТ "ОПТИМА УСИЛЕННЫЙ"

Шлифовка, шпаклевание и лакировка. Наждачка, шпаклевка и лак входят в стоимость. Лак высокой износостойкости CHIMIVER "Oil Wood Traffik" (Италия).

МАКСИМАЛЬНАЯ ДОЛГОВЕЧНОСТЬ ! ПРОЧНЕЕ И ЛУЧШЕ НЕ БЫВАЕТ !

 

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

Евро шлифовка плоскошлифовальной машиной (включая шлиф. материалы): +70 грн./м кв. Рекомендуется для новых полов и полов в хорошем состоянии.  

Дополнительный слой лака - нанесение этого слоя бесплатно (оплачивается только стоимость лака). Стоимость дополнительного слоя лака уточняйте у нашего менеджера.

Ремонт паркета (перекладка, укрепление и т.д.) - стоимость уточняйте у нашего менеджера.

ПОКРИТТЯ ПАРКЕТНОЇ ПІДЛОГИ МАСЛОМ

ПАКЕТИ НА ОСНОВІ МАСЕЛ І МАСЛО-ВОСКУ СЕРІЇ NEOOIL (Німеччина)

Масло та віск серії NEOOIL компанії NEOPUR (Німеччина) були протестовані й пройшли випробування у відповідності з промисловим стандартом Німеччини (DIN 68861-1C).

Назва пакету

Опис пакету

Ціна за 1 м кв. (грн) - усі роботи та матеріали

ПАКЕТ "МАСЛО -ВІСК"

Звичайне шліфування машиною барабанного типу + шліфування плоскошліфувальною машиною, шпаклювання й нанесення масла + полірування плоскою машиною. Наждачка, шпаклівка та масло входять до вартості. Однокомпонентне масло з високим вмістом твердих речовин і натуральними восками NEOOIL «Holz-Hartwachsöl».

420,00

* Індекс зносостійкості є пересічним значенням, яке базується на нашому досвіді та тестах, що показують, через скільки років лак протреться до дерева в стандартному домашньому приміщенні за належного догляду. Слід враховувати, що  в кожному конкретному випадку цей час різний і прямо залежить від навантажень на стирання, чистоти приміщення та використання засобів для догляду.

 

ПЕРЕВАГИ ПАРКЕТНИХ ЛАКІВ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ "NEOPUR/ NEOLUX"

 

ДУЖЕ ВИСОКА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ. Усі тонувальні сполуки та лаки розроблено з застосуванням останніх технологій німецької промисловості. Молекулярна структура всіх матеріалів є такою, що під час взаємодії з деревиною утворюється дуже міцна кристалічна ґратка з мінімальною довжиною зв'язку між молекулою тонувальної сполуки, лаку та дерева, що забезпечує довговічність тонованого лакового покриття та підвищену стійкість до зносу.

СТІЙКІСТЬ ДО ЗАБРУДНЕНЬ І УТВОРЕННЯ ПЛЯМ. Завдяки унікальній молекулярній структурі всіх матеріалів і щільності кристалічної ґратки, описаної вище, після висихання на поверхні паркету утворюється дуже міцна й гнучка плівка. Ця лакова плвка не розмивається водою, не піддається дії мийних засобів, є стійкою до появи плям (у тому числі плям від червоного вина, соку тощо).

АНТИАЛЕРГЕННІ ТА АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ. Всі матеріали відповідають німецьким стандартам якості (див. пункт 2 і 3), що, як відомо, вважаються найвищими у світі. Крім того, вони НЕ МАЮТЬ ЗАПАХУ! Завдяки особливій лаковій плівці, після нанесення лаку паркет захищений від впливу будь-яких грибків, бактерій і плісняви.

СТІЙКІСТЬ ДО УЛЬТРАФІОЛЕТУ. До складу лаків і масел входить спеціальний UV-фільтр, який захищає паркет від проникнення ультрафіолету, що міститься в сонячному світлі, який під час тривалого впливу на паркет призводить до його потьмяніння та "вигоряння". Лакова плівка з часом НЕ ЖОВТІЄ, а ТОНУВАННЯ НЕ ВИГОРЯЄ!

ПІДВИЩЕНА ЕЛАСТИЧНІСТЬ І ТЕКУЧІСТЬ. Лаки Неопур / Неолюкс мають підвищену еластичність і текучість, що дозволяє рівномірно розподіляти їх під час нанесення на поверхню паркету. Ці властивості лаку є дуже важливими для отримання цілковито рівного та рівномірного за зносостійкістю покриття.

 

ЯКІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ДОТРИМАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ - ОСЬ ОСНОВНІ ЗАСАДИ НАШОЇ РОБОТИ!

Для отримання більш повної інформації телефонуйте: (044) 361-38-38 або (068) 704-78-88.