Главная | Паркет

МИ ПРОПОНУЄМО ТІЛЬКИ НАТУРАЛЬНИЙ ПАРКЕТ ІЗ МАСИВУ ДЕРЕВИНИ!

ЧОМУ ПАРКЕТ? Переваги натурального паркету порівняно з багатошаровою паркетною дошкою чи ламінатом є очевидними: відчуття тепла й затишку натурального дерева, довговічність, надійність. На відміну від паркетної дошки, паркет складається з цілої деревини і його може бути перешліфовано багато разів, що забезпечить його службу на довгі роки, також він щільно кріпиться до основи, що забезпечує відсутність барабанного ефекту.

УВЕСЬ ПАРКЕТ І МАСИВНА ДОШКА – В НАЯВНОСТІ НА СКЛАДІ! ЖОДНИХ ПЕРЕДОПЛАТ І «ПІД ЗАМОВЛЕННЯ»!!!

      

МАСИВНИЙ ПАРКЕТ ІЗ ДУБУ, ЯСЕНА, ЧЕРЕШНІ, БУКА, КЛЕНА

Це класичний масивний паркет, до якого ми звикли з дитинства. Його виготовляють із цільної, екологічно чистої натуральної деревини. Такий паркет має нескінченну різноманітність структури й колірних відтінків, серед яких неможливо знайти однакові. Кожна плашка з’єднується за системою «шип-паз». Масивний паркет є дуже довговічним, практично не деформується й у порівнянні з іншими покриттями підпадає під ремонт. Для нього можливим є десятиразове шліфування й часткова заміна втрачених елементів, а також різноманітні види укладання: палуба, ялинка, подвійна ялинка, діагональна палуба тощо.

Детальніше >>

МАСИВНА ДОШКА

Масивна дошка – це одне з найбільш дорогих і респектабельних підлогових покриттів. Вона виготовляється з екологічно чистої та натуральної деревини великих розмірів і є більш дорогим аналогом штукованого паркету. Масивна дошка має високу міцність і довговічність. Надійність кріплення й тривалий термін служби забезпечує з’єднання «шип-паз», а незвичайну красу – фаска. Завдяки різноманітній обробці вона може мати вигляд як натуральної «змальованої» текстури деревини, так і тонованої під цінні породи дерева.

Детальніше >>

 

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРКЕТ ІЗ ДУБУ

Індустріальний паркет (промисловий, комерційний, спортивний) - паркет із 100% натурального дерева, здатний витримувати сильні навантаження. Укладати індустріальний паркет можна без фанери безпосередньо на будь-яку тверду основу, наприклад, стяжку, бетонну плиту, дерев’яне покриття, а також підлоги з підігрівом. Такий паркет – унікальний у своєму роді. Будучи масивним покриттям із натуральної деревини, індустріальний паркет поєднує в собі всі переваги дерев’яної підлоги, низької вартості матеріалів і робіт. За мірою виникнення механічного зносу, шліфування покриття з індустріального паркету можливе практично на всю товщину, аж до основи.

Детальніше >>

КОЛЬОРОВИЙ ПАРКЕТ І МАСИВНА ДОШКА

Маєте багату фантазію і любов до всього незвичного й індивідуального? Тоді цей розділ – для вас! Тут Ви знайдете різноманітні варіанти тонувань (зміна кольору) і декорів паркетної підлоги, а також можливість нанесення малюнків (імітація художнього паркету).  

Детальніше >>

ПЛІНТУС

Плінтус може бути масивним, шпонованим і пластиковим. Зазвичай плінтус обирається з того самого дерева, що й паркет, але можна дібрати плінтус кольору столярки чи зіграти на контрасті. Плінтус має як естетичне, так і функціональне значення – під ним можна ховати дроти та інші невеликі комунікації.

Детальніше >>

 

ЕКЗОТИЧНИЙ ПАРКЕТ

Масивний паркет із екзотичної деревини стає дедалі популярнішим. Сучасна торгівля й логістика дозволяє доправити паркет із найвіддаленіших куточків світу. Текстура деревини й гама кольорів екзотичних дерев навдивовижу широкі, а властивості багатьох порід мають безперечні переваги – висока твердість і стійкість до вологи.

Детальніше >>

ГЕОМЕТРИЧНИЙ ПАРКЕТ

Це вишуканий вид паркетних підлог, який надає необмежені можливості для дизайну – варіації різноманітних порід дерева й видів укладання паркету.

Детальніше >>

RU