Главная | Паркетні роботи | Укладання паркету | Укладання масивної дошки

УКЛАДАННЯ МАСИВНОЇ ДОШКИ

1. До укладки масивної дошки в приміщеннях має бути завершено всі "сирі" процеси, наприклад, штукатурні роботи.

2. Масивна дошка перед настиланням повинна пройти впродовж декількох діб акліматизацію в тому приміщенні, де буде монтуватися. Водночас не рекомендується порушувати заводську упаковку. Для укладання також рекомендується розкривати лише ту кількість пачок, яку буде укладено за один день.

3. Основа повинна бути сухою. Під час влаштування основи НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ нерівності основи (перепад висот на 2-метровій рейці не повинен перевищувати 2-3 мм), пухка стяжка, плавуча дощата підлога..

4. На чисту, знепилену основу наноситься ґрунтівка, потім на двокомпонентний полуретановий клей DUOPOL PU-7010 настилається вологостійка фанера. Також фанера прикручується на дюбель-саморіз із попереднім просвердлюванням основи і фанери. Перед укладанням дошки фанеру необхідно відшліфувати.

5. Укладання здійснюється в сухому приміщенні за температури 20-25°С і відносної вологості повітря 40-60%. Масивна дошка укладається на двокмпонентний поліуретановий клей клей POLYFIX PU-7009 і прикручується саморізами, у разі необхідності рекомендується використовувати стяжні ремені. Слід пам'ятати,що монтаж першого ряду здійснюють у напрямку пазом до стіни, водночас кріплення саморізами здійснюють ще й через лицеву поверхню. Останній ряд також кріпиться саморізами через лицеву поверхню.

6. Масивна дошка не повинна впритул прилягати до стін. Відстань між стіною та паркетом має бути не менша 1 см.

7. Після укладання масивну дошку шліфують та лакують. Слід пам'ятати, що і як в укладанні, та і в лакуванні краще використовувати професійну паркетну хімію.